Порошок для автомийок

- 25 кг - 4300 грн
UCO 175
- Дозування: 8 - 18 гр./мин.
- Упаковка: 25 кг
- Розчинність у воді: 100%
- Високий тиск: 8 - 15 л/мин при 100 - 120 бар
- Температура: 40 - 60°C
UCO®175 MicroPowder Fast застосовується для автоматичних систем дозування порошку (на автомийках самообслуговування). Оптимальний розмір частинок сприяє чудовій розчинності та забезпечує відмінний потік продукту.
UCO®175 можна використовувати з різними типами води, рекомендований діапазон температур становить від 40 до 60 °C.
Суміш якісних інгредієнтів забезпечує ефективний процес очищення для видалення динамічного та статичного дорожнього бруду. Оптимальне значення pH можна досягти при дотриманні рекомендованого розведення.
Унікальні інгібітори корозії роблять UCO®175 безпечним для використання як для автомобіля, так і для обладнання автомийки.
Унікальні інгібітори корозії роблять UCO®175 безпечним для використання як для автомобіля, так і для обладнання автомийки.
Застосування та дозування
Заповніть бак порошком (не переповнюйте).
Витрата за хвилину залежить від кількості використовуваної води та бажаного результату.
Рекомендується 8-18 г/хв з установкою високого тиску (8-15 л/хв при 100-120 бар).
Зберігання та утилізація
Зберігати тільки в оригінальній упаковці в прохолодному, добре провітрюваному місці. Тримайте контейнер закритим, коли він не використовується. Утилізуйте безпечно відповідно до місцевих/національних норм.
Зберігати в недоступному для дітей місці. Мінімізуйте ризик контакту з очима. У разі потрапляння в очі негайно промийте великою кількістю води. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо біль, моргання або почервоніння не зникають. Будь ласка, ознайомтеся з паспортом безпеки.
Вся продукція