MADE IN BELGIUM

Засіб для хімчистки салону автомобіля.

фото продукции Kenotek

Textile Cleaner

Концентрований засіб для очищення салону, килимів, текстилю, пластику, шкіри та багатьох інших поверхонь. Дуже ефективна хімчистка салону автомобіля. Ретельно очищає тканинну оббивку салону авто. Відмінно підходить для очищення тканини, пластику, шкіри,... Видаляє найстійкіші плями. Має приємний аромат свіжості.
Дозування:
В машині, що очищає: 1-5%
Розпиленням: 10%
Час контакту 15 хвилин, потім промокнути насухо рушником, що абсорбує.
pH - 12

фото продукции Kenotek

Multicleaner

Професійний чистячий засіб. Чищення салону авто, видалення жирів, нікотину, чорнила...
Очищає дуже швидко, ефективно та без розводів.
Застосовується на всіх видах і типах поверхонь (пластик, шкіра, текстиль, обшивка і т.д.).
Професійний засіб для хімчистки салону автомобіля.
Дуже ефективна хімія для торнадорів.
Дозування: 20 - 100 %
pH - 11

фото продукции Kenotek

Multi D

Мультифункціональний засіб для чищення:
- потужний універсальний засіб для чищення та знежирювач
- для легкого видалення нікотину, чорнила, масел і т.д.
- універсальне використання
- чудовий аромат грейпфрута
Дозування:
чищення інтер'єру 2 - 5 %
видалення жирних плям 5 - 10 %
сильні (складні) забруднення 10 - 15 %
pH - 11

Multicleaner - це насамперед професійний концентрований засіб для комплексної

чищення салону автомобіля, домашніх меблів та килимів.

Рідкісна знахідка не тільки для автомобіліста, але і для клінінгу, а також ідеально підходить для особистого використання.
Основна особливість Multicleaner - це його універсальність та багатоцільове призначення. Якщо коротко описати сектор автомобільної хімчистки або

химчистки салона,

то цей засіб підходить для всіх типів поверхонь, чудово справляється із забрудненнями на тканинних та шкіряних сидіннях, стелі, килимках авто, відмінно відмиває пластикові деталі салону автомобіля. Сфери застосування у домашніх умовах дуже широкі. Такий засіб має бути у кожному будинку. Будь-які плями на диванах, меблях або килимах - це не проблема для професійної лінійки бельгійської хімії від Kenotek Belgium.

Засіб для хімчистки салону автомобіля

Multicleaner дуже легко наноситься на поверхню. Не грає ніякої ролі, яким способом ви нанесете засіб - мочалка або розпилювач - головне, щоб склад потрапив на поверхню, що очищається, і почало працювати.
Цей очисник гарантовано запобігає навіть мінімальному вигорянню або вицвітанню забарвлення.
Multicleaner не випалює нитки та шви.
Органічні або нікотинові забруднення, масляні або жирові плями, неприємні запахи - з цим Multicleaner легко справляється. Це лужний засіб із топовим набором поверхнево-активних речовин.
Що це означає.
До складу Multicleaner додані спеціально підібрані та попередньо протестовані, у потрібному кількості додаткових речовин, ПАР. Саме вони і відповідають за якість очищення поверхні та безпека у використанні. Хотілося б звернути Вашу особливу увагу на один момент та дати відповідь на питання: чому необхідно використовувати тільки якісні продукти для хімчистки? Багато засобів для хімчистки,

засоби для прання килимів,

засоби для чищення текстильних або пластикових поверхонь виробляються незрозуміло де, з невідомої сировини та за невідомим рецептом. На перший погляд, Ви купуєте дешевий продукт, який можливо навіть очистив вашу поверхню. Начебто все добре. Але сам сюрприз прийде трохи пізніше. Із таким сюрпризом стикається кожен третій власник автомобіля, який проводив

хімчистку салону автомобіля.

Через деякий час нитки, якими прошитий автомобільний салон, починають вилазити із виробів (диванів, сидінь автомобіля). Одним словом, така "якісна хімія" починає працювати та випалювати слабкі місця у текстилі. Але цей сюрприз має й іншу фазу. Також, через деякий час (не дуже тривалий період), ваш текстиль починає втрачати колір. Це досить складно побачити з першого погляду, якщо ви дивитеся на цю тканину, обшивку, килим, диван щодня. Якщо Ви хочете перевірити, зробіть фотографію на свій смартфон до початку хімчистки та побачите через місяць результат.
Multicleaner - професійний продукт із Бельгії. Цей засіб не можна назвати найкращим тільки з однієї причини, бо має непогані німецькі конкуренти. Але якщо взяти калькулятор і порівняти ціни та концентрацію, тоді це точно буде

найкращий засіб для хімчистки.

Насправді професійна хімія не коштує так дорого, як ми звикли про це думати. Часто ми купуємо вже приготовані та готові до використання кошти в магазинах, і ніколи не замислювалися про такий важливий момент.
Ці готові очищувачі у звичайних магазинах купують люди для різних потреб.
Хтось купує засіб, як

хімія для килимів,

для того, щоб відмити перекинуте варення з килима, а хтось купує цей же засіб для того, щоб вичистити пролите моторне масло або чорнило.
Зверніть увагу, які різні ці забруднення. Але засіб для чищення ми купуємо один, на все випадки життя.
З таким успіхом можна купити шампунь для голови і теж спробувати. Саме тому

професійні засоби для хімчистки

поставляються завжди в концентрованому стан і людина може сама, на свій розсуд, робити потрібну йому концентрацію та дозування, зважаючи на природу походження та складність свого забруднення.
Якщо ви шукаєте як і чим почистити салон автомобіля, тоді вам точно підійде Multicleaner.

Textile Cleaner

це професійний очисник,

чудова хімчистка салонів авто,

чищення салону автомобіля в домашніх умовах,

хімчистки салону автомобіля, чудово видаляє найскладніші забруднення. Цілеспрямовано та надзвичайно швидко бореться з усіма типами забруднень – видаляє бруд, пил, жирні плями, чорнильні забруднення, нікотин тощо.
Чудово справляється не тільки із забрудненнями на килимових, текстильних, тканинних покриттях, пластиці та шкірі в салоні автомобіля, але й у багажному відсіку.
Цей продукт стане незамінним продуктом при чищенні м'яких меблів, диванів, килимів, будь-яких тканинних поверхонь у вашому будинку (це засіб дуже багато використовується в секторі

профессионального клининга).

Не містить розчинників, тому не залишає розлучення. Має дуже приємний запах. Працює у воді будь-якої жорсткості, видаляє плями без піноутворення. Безпечний для навколишнього середовища, розкладемо більш ніж на 90%.
З упевненістю можна сказати, що це

найкращий засіб для хімчистки

ринку України. Спробуйте перевірити ефективність Kenotek Textile Cleaner на сидінні вашого улюбленого автомобіля або на вашому улюбленому дивані.
Машинне чищення - дозування 1-5%
механічне розпилення - дозування 10-15%
Час контакту 15 хвилин, потім промокнути насухо рушником, що абсорбує..
Multi D -

професійний засіб для чищення.


Якщо ви шукаєте багатоцільовий очисник, який має надзвичайно широкий спектр застосування і дуже економічний у використанні, радимо Вам обов'язково спробувати продукт Multi-D від Kenotek. Шикарний багатофункціональний засіб.
Це дуже потужний концентрований

універсальний знежирювач/очисник

з приємним грейпфрутовим запахом, що залишає відчуття свіжості в автомобілі (при внутрішньому використанні).
Потужним цей засіб, що чистить, називається не тому, що в ньому "кінська" доза лугу, а тому, що він містить правильні активні інгредієнти та добавки, які вміють працювати і не псують поверхню. Легко та швидко прибирає забруднення від цигарок, чорнил, жиру, масляних плям тощо. Ці типи забруднень для Multi-D не складають жодних складнощів. Це засіб для чищення без проблем видаляє будь-який складний бруд, при цьому не залишає жодних розлучень.
Небагато інформації про запах. При чищенні салону автомобіля або меблів це миючий засіб на тривалий час залишає приємний запах грейпфруту. Kenotek Multi-D дуже успішно себе зарекомендував навіть у секторі клінінгу. Це професійний засіб для хімчистки. Нижче ми постараємося перерахувати можливі варіанти застосування цього продукту:
- забруднення на внутрішньому та зовнішньому пластику
- гумових покриттях
- будь-яких тканинних покриттях без винятків
Засіб Multi-D від Kenotek - це чудовий продукт, який справляється з будь-яким типом забруднень.
Але завжди є АЛЕ.
Ми не рекомендуємо використовувати цей продукт для чищення шкіряних виробів або виробів з екошкіри. Для цього типу матеріалу призначено інший продукт від Kenotek.
Multi D можна використовувати через розпилювач, миючий пилосос, очисник високого тиску, торнадор, а також вручну.
Не наносити на гарячу поверхню.
Дозування для чищення інтер'єру: 2-5 %
Дозування для видалення жирних забруднень на будь-яких поверхнях: 5-10%
Дозування для дуже сильних забруднень (в т.ч. на двигунах): 15-25%