Що таке pH.

Небагато інформації про pH.
Інформацію про те, що це таке і як правильно читати показник рівня pH, можна знайти на кожному сайті, пов'язаному з продажем

хімії для автомийок

і не тільки. До певного часу нам не здавалося потрібним повторюватися або дублювати цю інформацію. Але був привід і ми все-таки вирішили коротко розповісти, що таке pH.
Важливо, що нейтральний рівень pH - це 7 одиниць. Все, що нижче 7 одиниць - це кислотна основа, все що вище 7 одиниць - це лужна основа.
На будь-який продукт компанії Kenotek є документ, в якому вказані всі необхідні показники та інформація про продукт, який необхідно знати споживачеві. Рівень pH не є винятком. Якщо в продукті є показник рівня pH, то він обов'язково буде вказаний. Нано

шампунь для ручного миття,

звичайний нейтральний шампунь для ручного миття, активна піна для безконтактного миття автомобіля,

очисник колісних дисків

гальмівного пилу, очисник алюмінію та подібних поверхонь - всі ці продукти мають рівень pH.
Кожен продукт він різний. Ми можемо трохи помилятися, але максимально дозволене число pH, схвалене автовиробниками в Європі – це рівень pH не вище 12 одиниць. Все, що вище 12 одиниць – шкодить Вашому авто. І не просто на словах чи на папері, а й у реальному житті. Така агресивна хімія за кілька мийок змиє лак автомобіля. Автомобіль втратить блиск, фарба скоро почне змінювати відтінок і вигоряти на сонці.
Коротко про продукти Kenotek із певним рівнем pH. Це ті продукти, які мають лужну (1) або кислотну (2) основу.
1. Це активна піна для безконтактного миття. Або

шампунь для безконтактного миття.

Хто як називає? Це лужний склад. pH будь-якої такої активної піни від Kenotek не перевищує рівень pH 12 одиниць і коливається в межах 10 - 12 одиниць.
2. Це шампунь для ручного миття автомобіля. Сюди відносяться і нано-шампунь для ручного миття, і кольорова шампунь для миття автомобіля. Рівень pH таких продуктів коливається лише на рівні 3 - 4 одиниці.


Очисник дисків,

наприклад, Alu 5000 має pH 2 одиниці. З цим продуктом необхідно бути дуже обережним при використанні. Щоб уникнути неприємних моментів для очищення колісних дисків, можна використовувати pH-нейтральні продукти. До таких відноситься очисник колісних дисків X-tra 4200. Це безпечний продукт і вміє прощати наші помилки.