MADE IN BELGIUM

Рідкий віск для автомобіля.

фото продукции Kenotek

Platinum Wax

Консервація автовіском за допомогою Kenolon
- висококонцентрований захисний віск для авто
- технологія Kenolon
- відштовхує бруд і відбиває УФ-промені
- забезпечує глибокий тривалий блиск для автомобіля (до 5 мийок)
- не містить мінеральних масел
Дозування: 7 - 15 мл на авто або 0.07 - 0.15%

фото продукции Kenotek

Top Wax 80

Економічний осушувач, автомобільний віск, з ефектом посилення глянцю
· економічний осушувач, авто віск
· створює миттєвий краплинний ефект та блиск
· не містить продуктів нафтохімії
Уникати замерзання при зберіганні.
Дозування для миття автомобілів: 10 - 20 мл на автомобіль (0,1-0,2%).
Top Wax 80 - це концентрований підсилювач блиску

фото продукции Kenotek

Polymer Foam Polish

Це пінний полімерний віск для авто. Надання блиску та герметизація.
Має високоякісні полімерні матеріали.
Сильноконцентрований, має запах кокосу.
Застосовувати можна як з жорсткою, так і м'якою водою.
Дозування 10 -20 мл/авто (0,1 - 0,2 %)

фото продукции Kenotek

Blue Brillliant Polish

Рідкий віск-осушувач. Відмінна комбінація та рішення 3 в 1:
- осушувач
- створення ефекту льодяника (глибокий блиск)
консервація кузова автомобіля.
Підходить до всіх типів систем. Не містить силікону. Берегти від морозу.
Дозування: 10 - 20 мл/авто (0.1-0.2%)

фото продукции Kenotek

Showroom Shine

Рідкий віск-поліроль. Прикрашає кузов автомобіля та надає глибокого блиску. Видаляє відбитки пальців та пил. Підходить для всіх поверхонь автомобіля. Чудовий антистатик. Цей засіб - чудове рішення для автосалонів. Унікальність та відмінна характеристика цього продукту полягає в тому, що він наноситься на сухий кузов автомобіля. Ідеальне рішення для домашнього використання.
Продукт готовий до використання. Нанести через розпилювач та легко протерти серветкою або мікрофіброю. На нашому каналі YOU TUBE є відео.

фото продукции Kenotek

Polish & Protect

Полірувальна паста з воском. Без зусиль видаляє забруднення та приховує невеликі подряпини з фарби. Забезпечує дуже глибокий блиск та якісний захист кузова автомобіля. Може використовуватись вручну чи механічно.
Застосування:
- нанести аплікатором або тканиною на суху, чисту та прохолодну поверхню кузова автомобіля.
- дати висохнути
- потім протерти сухою серветкою з мікрофібри
Перед використанням необхідно струсити пляшку.
Не наносити на сонце.
Уникати контакту з гумовими деталями.
На сайті є огляд та фото з прикладами.
Упаковка: 400 мл

Platinum Wax.

Висококонцентрований рідкий захисний віск для авто. Самий топовий засіб для машин. Найінноваційніший автомобільний продукт для автомийки. Засіб має шикарні властивості. Важлива відмінна характеристика Platinum Wax у тому, що він тримається автомобілем мінімум 5 мийок. Воскове покриття машини має глибокий та гарний блиск. Продукт рідкий, дуже легко наноситься на автомобіль та залишається на ньому тривалий час. Але є деякі свої особливості. Даний

рідкий віск

для авто не можна змішувати з іншими продуктами. Що мається на увазі. У процесі миття автомобіля в посудину для автомийки набираються різні типи концентратів та рідин. Воскування – це заключний етап. Тому перед нанесенням на автомобіль тару, в якій була попередня хімія, необхідно ретельно промити. Також потрібно знати ще одну особливість. Будь-який автомобільний рідкий осушувач для миття боїться низьких температур.
Як правильно наносити рідкий віск на автомобіль.
Після того як автомобіль був помитий  автошампунем, ми беремо розведений у потрібному співвідношенні концентрат рідкого осушувача і наносимо за допомогою пінного пістолета з використанням апарата високого тиску на кузов автомобіля. Зачекати кілька хвилин, нанесений рідкий склад змивається водою. Далі автомобіль насухо витирається, і приблизно через 10 хвилин набуває своїх властивостей і “починає працювати”. Автомобіль стає красивим, блискучим та переливається, у ньому відбивається кожна деталь. Це саме той момент, коли кажуть як дзеркало, у відображенні видно все як у дзеркалі.
Тепер трохи про ціни.
Рекомендована заводом порція концентрату рідкого засобу для одного автомобіля 20 мл. Ми неодноразово перевіряли цю концентрацію. Це правильна робоча формула. Збільшення дозування рідкого воску для авто не призвело ні до яким додатковим ефектам, крім перевитрати самого продукту.
Виходить наступна математика:
При вартості 6000 грн за 20л концентрату (заводська упаковка 20 л), вартість однієї мийки складає до 6 грн. Дорого це чи ні – вирішувати Вам. За цю вартість ви отримуєте найтоповіший продукт, найшикарніший та найінноваційніший

рідкий віск для автомийки.

Спробуйте! Ефект, який ви отримаєте - того варте! На нашому сайті Ви можете придбати цей засіб в 1-літровій упаковці. Рідкий автомобільний віск, з ефектом посилення глянцю.

Top Wax 80

з унікальними властивостями та чудовим дозуванням.

рідкий віск для миття авто

для захисту та надання глибокого блиску. Найперше і найголовніше питання, що ми отримаємо після обробки кузова рідким воском? Глибокий блиск, захист лкп та грязі/водовідштовхувальні властивості. Дуже важливо – це дотримання технології нанесення.

Як наносити віск для безконтактного миття?

Наносити виключно на ретельно вимитий автомобіль. Ми повинні розуміти, що бруд та болото не блищить. Якщо машина не буде помита якісним шампунем і мочалкою, нанесення рідкого воску для автомобіля не має жодного сенсу. Покриття рідким воском - це етап для заключної обробки кузова автомобіля після

​основної мийки.

Продукт чудово нейтралізує залишки хімії. Воскове покриття автомобіля - це глибокий блиск, чудовий захист від бруду та пилу. Відмінний засіб для фінального оброблення кузова. Технологія нанесення рідкого воску на автомобіль: склад наноситься безконтактним способом. Після нанесення необхідно витримати невелику паузу, щоб продукт вступив у реакцію, та був змити водою. Наноситься рідкий віск виключно на мокрий транспортний засіб. Ми всіляко рекомендуємо Вам наносити рідкий віск після кожного миття свого автомобіля. На мийках самообслуговування та на портальних мийках цей продукт також чудово застосовується для прискореного сушіння автомобіля. Як вибрати професійний рідкий віск? Це непросто. Підібрати продукт, який не зробить із вашого автомобіля "Смугастого тигра", мається на увазі, що автомобіль не покриється білими плямами, завдання не просте. Починати вибір треба з оригінального брендового продукту. Не варто повністю довіряти відгукам. На самому Насправді, ці продукти не такі дорогі, як ми думаємо. Тепер трохи про ціни на сам продукт і про вартості одного миття. Заводська упаковка рідкого воску – 20 літрова каністра. Ціна каністри концентрату становить 2500 грн. Для миття одного автомобіля необхідно 20 мл концентрованого рідкого складу. Нехай вас не бентежить така маленька дозування. Це перевірена порція складу, при якій ви отримуєте максимальний ефект і не перевитрачує продукт. Ось і виходить, що вартість однієї мийки – 2 грн 50 коп. Дорого це чи ні, визначати лише вам. Купити Top Wax 80 у маленькій розфасовці ви можете у нас на сайті.
І пам'ятайте, що як мінімум одна компанія турбуватиметься про Ваш автомобіль. Kenotek Україна.

Полімерний віск для автомобіля.

Polymer Foam Polish – це рідкий полімерний віск для автомобіля. Його мета - захистити автомобіль від зовнішнього впливу та надати глибокого блиску кузову. Утворюючи тонку плівку, якісний рідкий віск для авто шикарно приховує дрібні подряпини. Це полімерне покриття є прекрасним захистом від іржі. Кожен із нас зустрічав і бачив мікроавтобуси, які повністю іржаві всі частини кузова. Це результат дії лугів, солі, сонце.
Polymer Foam Polish - синтетичний

полімерний віск,

який має властивості глибокого блиску та найкращі характеристики для захисту лакофарбового покриття авто.
Якщо при мийці Ви використовуватимете віск, він не тільки захищатиме Вашу машину, він відмінно сприяє відштовхуванню бруду та води (гідрофобний ефект). Полімерний віск значно збільшує інтервал між мийками, автомобіль не так швидко мажеться.
Polymer Foam Polish -

полімерний віск для автомобіля

від Kenotek Belgium. Відмінно підходить для застосування як у домашніх умовах, так і на професійних мийках.
Варто звернути особливу увагу на таку властивість – полімерний віск чудово нейтралізує залишки хімії після основного миття. Це дуже важливо. Залишилися у важкодоступних місцях залишки активної піни (це агресивний лужний розчин) будуть випалювати лак та фарбу автомобіля.
З цими типами рідких засобів для машин дуже легко працювати. Ці продукти добре наносяться на автомобіль, чудово справляються з поставленим завданням, заощаджують час при нанесенні та головне це їхня вартість.
Наносити рідкий віск можна різними способами. За допомогою звичайного помпового розпилювача в домашніх умовах, за допомогою апарату високого тиску та пінної насадки, або взагалі можна налити у відро з водою та нанести за допомогою мочалки.
Спосіб нанесення рідкого воску на автомобіль – це творчий підхід у домашніх умовах. Професійні мийки з обладнанням точно знають,

як правильно наносити рідкий віск на автомобіль

у своїх умовах.
стоимости.
Рекомендуемая заводом дозировка составляет 10-20 мл на авто. Это правильные цифры, не заниженные. Мы неоднократно проводили тесты и проверяли правильность цифр.
Выходят следующие расчёты:
По состоянию на 20 июля 2020 года стоимость 20 литровой канистры составляет 5000 грн (175 евро). 5000 грн / 20000 мл = 25 коп стоимость 1 мл концентрата.
Для мойки одного автомобиля нам необходимо максимально 20 мл.
20 мл * 0,25 грн = 5 грн.
5 грн - такова цена одной мойки одного автомобиля одним из самых топовых продуктов на рынке.
Дорого это или нет - решать только Вам.

Купити рідкі осушувачі

Ви можете у нас в інтернет магазині у будь-якій розфасовці.
Polymer Foam Polish - чудовий продукт, який дбає про Ваш автомобіль.
Трохи загальної інформації

"що таке рідкий віск для автомобіля".

Це складний хімічний склад, що наноситься на транспортний засіб після миття. Метою нанесення такої категорії рідкого засобу є захист лакофарбового покриття автомобіля. Якісний віск приховує дрібні подряпини, надає глибокого блиску, захищає автомобіль від ультрафіолетового випромінювання. І найголовніше - захищає автомобіль від бруду та пилу. Якщо автомобіль покритий рідким воском, він не так швидко мажеться і легко змивається при наступній мийці. Будь-який виробник хімії рекомендує миття рідким воском. Як правило, рідкий віск наноситься як безконтактний віск.
Рідкий віск для автомийки буває різних типів. У нашому асортименті представлено три типи воску. Це полімерний віск для автомобіля, автомобільний віск нано та звичайний рідкий віск.
У лінійці Kenotek є багато різних типів осушувачів. Ми постаралися визначити найцікавіші та інноваційні продукти, та поставити їх на ринок України.