Очищувач бітумних плям.

Чим відмити бітум з автомобіля?

У цій публікації я розповім як правильно видалити бітум з кузова свого автомобіля. Це серія статей спрямована для отримання інформації щодо догляду за автомобілем. Тестуємо антибітум (очищувач бітумних плям).

Як правильно застосовувати засіб для видалення бітумних плям, чим можна користуватися, чим відмити, які засоби заборонено застосовувати. Тут відповіді на багато запитань, докладно з прикладами.

Використовувати агресивну хімію заборонено. Агресивні засоби пошкоджують лак і фарбу автомобіля, сприяють зміні кольору самої оброблюваної деталі або поверхні. Якщо ви будете використовувати їдкі речовини, які не призначені на те, щоб прибрати те чи інше забруднення, у вас нічого не вийде. Ви створите собі проблему. Наприклад, якщо взяти ацетон і почати ним працювати по поверхні, нічого доброго не станеться. У нас нещодавно був випадок, приїхав клієнт, він пробував ацетоном відтерти бітум і металеві вкраплення. Уявіть наслідки. Але це не фінал історії. Він взяв пластикову картку і почала допомагати ацетону, "скрабити" по кузову. У підсумку він отримав повне перефарбування автомобіля. Щоб не робити дурних помилок, приступимо до огляду очищувача бітумних плям від Kenotek. Пояснювати, що таке бітум і звідки він береться ми не будемо, кожен автолюбитель стикався з тим, що на автомобілі є чорні точки. Особливо це помітно на білих автомобілях. Потрапляє бітум, як правило, з-під коліс з дорожнього покриття і щільно приклеюється до кузова вашого автомобіля. Виглядає це все не дуже красиво. Ми будемо працювати з очищувачем від Kenotek, антибітум Renoflash. Знаєте, на ринку є досить багато засобів для видалення бітумних плям смол, залишків скотчу, але ми перевірили цей засіб і сміливо можемо рекомендувати.

Видалення бітуму з автомобіля.

Отже, засіб для видалення бітуму, залишків клею, скотчу від компанії Kenotek, антибітумний засіб Renoflash. Беремо хімостійкий тригер. Тригер повинен якісно розпорошувати тестований засіб "антибітум" по кузову. Заводська упаковка 20 л, тому маленька тара необхідна.

Cargo 3700 фото канистры
Renoflash. Заводська упаковка.

Перед нанесенням антибітуму кузов автомобіля має бути сухим. Коли ви помили машину і протерли, приступаємо до нанесення засобу для видалення смоли, бітуму, залишків клею. У нашому випадку ми працюємо з антибітумом від компанії Kenotek, засіб Renoflash. Наносимо на кузов, чекаємо 2-3 хвилини і знову змиваємо водою. Залишилися залишки або сліди старого усталеного бітуму, процедуру знову повторюємо, беремо тригер, наносимо антибітум на кузов автомобіля повторно, знову очікуємо і далі змиваємо водою.

Одноразовые перчатки
Одноразові рукавички.

Якщо залишаться якісь більші частинки від бітуму, одягніть запобіжні рукавички як на фото. Якщо немає рукавичок, візьміть звичайний целофановий пакетик з магазину, засуньте туди руку і зімітуйте рукавичку. Далі візьміть ватний диск (у дружини, наприклад) або мікрофібру, намочіть антибітумним засобом Renoflash і дуже легенько протріть плями, що залишилися. Без зусиль!!! Ні в якому разі не тисніть. Renoflash - це дуже ефективний очищувач.


З приводу сухого кузова. Якщо нанести антибітум поверх води, він працює набагато гірше. Тому тільки на сухий кузов авто.


Нанесли антибітум на кузов авто і чекаємо. Практично відразу ви побачите як від бітумних плям вниз попливуть чорні струмочки. Це почав працювати антибітум. Renoflash прекрасно розчиняє різного типу смоли, бітум, залишки клею. При цьому не шкодить самій оброблюваної поверхні. Швидше за все, після застосування засобу проти бітуму Renoflash, вам не доведеться бруднити руки і додатково протирати кузов. Засіб дуже ефективний і не вимагає ніяких фізичних зусиль.

Удаление остатков от рекламной пленки
Видалення залишків від рекламної плівки. ДО.
Удаление остатков от рекламной пленки
Видалення залишків від рекламної плівки. ПІСЛЯ.

Є ще одна процедура, яку необхідно проводити хоча б раз на місяць.

Видалення металевих вкраплень з кузова автомобіля.

Не плутати процедуру видалення гальмівного пилу з колісних дисків. Для видалення бітумних плям, смоли та для видалення гальмівного пилу потрібно застосовувати два різні засоби:

  • Renoflash. Засіб для видалення бітумних плям, бітуму, залишків клею або скотчу.
  • X-tra 4200. pH-нейтральний очищувач від гальмівного пилу, металевих вкраплень.
Cargo 3700 фото канистры
Очищувач від металевих вкраплень.

Не плутати процедуру видалення гальмівного пилу з колісним дисків. Для видалення бітумних плям, смоли та для видалення гальмівного пилу потрібно застосовувати два різні засоби.


Внесу ясність: це абсолютно два різні засоби. Вони не можуть замінити один одного. Не намагайтеся одним засобом виконати два завдання. Нічого не вийде.

Засіб для видалення металевих вкраплень і засіб для видалення гальмівного пилу - це один і той самий склад.


Навіщо видаляти гальмівний пил, металеві вкраплення?

Цей тип забруднення вважається досить складним. Вони можуть серйозно пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. Хороший Не обов'язково їхати і шукати хорошу мийку. Достатньо мати всі необхідні засоби та очисники у своєму арсеналі. Щоб помити автомобіль не достатньо одного-два засоби. Потрібно трохи розуміння: що і коли робити. Але це не складно. Запитайте у наших жінок, скільки засобів вони застосовують, використовують щодня. Які креми ввечері, вранці, влітку, взимку? Ось де головоломка і вибух мозку. А помити правильно авто - це з категорії хобі, задоволення. Нічого складного. Ми намагаємося багато описувати наші тести і призначення засобів і різного типу очищувачів для автомийки. Але якщо ви не знайшли відповідь на запитання, напишіть нам, зателефонуйте і ми відразу дамо консультацію. Ніяких зобов'язань. У хімії ми багато років сидимо, толк точно знаємо.автомийний комплекс за замовчуванням під час кожної мийки проводить процедуру видалення бітуму, гальмівного пилу, металевих вкраплень. Це не складний процес. За наявності якісних і ефективних очищувачів, засобів, досить просто нанести на кузов автомобіля і через 2 хвилини змити. Звучить голосно і страхітливо, але самі процедури очищення дуже швидко робляться і без фізичних зусиль.

Для повного переконання наведу приклад, і ви можете самі так зробити на своєму авто. Нанесіть на сухий кузов автомобіля, бажано влітку, коли настає сезон бітумних плям, гальмівні колодки сильніше нагріваються і швидше горять, антибітум Renoflash. Ви одразу побачите (на світлому авто це дуже чітко проявляється) як із навіть маленьких крапочок, плям потечуть чорні або темно-коричневі струмочки розчиненого бітуму. Це робота антибітуму Renoflash. Ви змиваєте все це щастя водою і протираєте насухо авто. Далі на сухий автомобіль нанесіть засіб для видалення металевих вкраплень X-tra 4200. Ви будете здивовані, але на поверхні вже чистого авто з'являться нові струмочки тільки іншого кольору, темно-бордового кольору. Це результат роботи засобу X-tra 4200. Повторюся, цей засіб відповідає за видалення гальмівного пилу, металевих вкраплень.

Удаление металлических вкраплений с кузова авто
Результат роботи X-tra 4200.

Не обов'язково їхати і шукати хорошу мийку. Достатньо мати всі необхідні засоби та очисники у своєму арсеналі. Щоб помити автомобіль не достатньо одного-два засоби. Потрібно трохи розуміння: що і коли робити. Але це не складно. Запитайте у наших жінок, скільки засобів вони застосовують, використовують щодня. Які креми ввечері, вранці, влітку, взимку? Ось де головоломка і вибух мозку. А помити правильно авто - це з категорії хобі, задоволення. Нічого складного. Ми намагаємося багато описувати наші тести і призначення засобів і різного типу очищувачів для автомийки. Але якщо ви не знайшли відповідь на запитання, напишіть нам, зателефонуйте і ми відразу дамо консультацію. Ніяких зобов'язань. У хімії ми багато років сидимо, толк точно знаємо.

Дуже хочеться внести поправку в термін "хороша автомийка".

Спочатку наведу короткий діалог із новим клієнтом:

Клієнт: "Я мию свій автомобіль на хорошій дорогій мийці"

Ми, питання: "Що Ви маєте на увазі під поняттям ХОРОША МИЙКА?"

Клієнт: "Это крутой комплекс, чистый, с баром, кофе, комната ожидания с телевизором, хороший ремонт и т д"

Далі продовжувати цитувати діалог не варто. Жоден клієнт, повторюся, жоден, не має уявлення про те, якою хімією йому помили автомобіль, робили обробку кузова воском, антибітумом, засобом для видалення гальмівного пилу, металевих вкраплень. Коли клієнт ставить запитання адміністратору мийки щодо хімії, отримує подібну відповідь.

Цитую:"Ми давно працюємо з цією хімією, нормальна хімія, ще ніхто не скаржився."

Друга цитата:"Я тут недавно працюю. До цього я продавав меблі в магазині."

і так далі.

Але є мийні комплекси, з якими ми співпрацюємо і поставляємо їм хімію для автомийки, зокрема бітумні очисники, воски, поліролі, очищувач металевих вкраплень. Власники цих автомийок дуже грамотні люди. Ці люди люблять свою роботу, чудово орієнтуються в автохімії, очисниках, засобах, як і коли їх застосовувати. Він може поправити мийника й адміністратора. Це професіонал у своєму секторі. Я контактую з такими людьми, часто питаю поради, відправляємо їм нові засоби, очищувачі для тестування.

Наведу останній приклад у цій статті. Крем для автомобильной кожи. Все просто і зрозуміло за назвою яка мета цього засобу. Беремо крем, наносимо на шкіряне сидіння, даємо просочитися. Через 20 хвилин все готово. На перший погляд нічого складного.

Крем для кожи Leather Cream
Крем для шкіри Leather Cream.

А ось маленька хитрість, яка призводить до великого результату. Якщо сидіння попередньо почистити від бруду очищувачем з лужним pH, шкіра почне зовсім по-іншому вбирати крем. Сидіння стає істотно м'якшим, і крем просочується набагато глибше. Це дає такі переваги:

  • шкіряна оббивка сидіння набагато довше зберігається
  • інтервал обробки сидіння кремом збільшується щонайменше вдвічі

Шановний читачу. Ми постійно вивчаємо як працюють наші засоби, очисники, воски, поліролі, привозимо нові продукти і склади. Тестуємо, і тільки потім пропонуємо клієнтам і автомийкам. Всі наші знання і тести ми намагаємося викладати на нашому сайті, відео викладаємо в YouTube . Якщо ви любите свій автомобіль, на нашому сайті в статтях ви знайдете багато цікавої та корисної інформації.

З турботою про Ваш автомобіль, Kenotek Україна