Засіб для видалення сажі, кіптяви, залишків жирів та білків.

Який засіб від сажі найкраще використовувати після пожежі чи обстрілу в будинку?

Як почистити коптильні камери на харчових виробництвах?
Як помити кімнати для паління?
Як очистити залишки жирів та білків?

Пример работы DM Foam-S Extra до и после
Приклад роботи DM Foam-S Extra до та після

Прибирання після пожежі в будинку може бути жахливим. Пожежа в будинку, обстріли від "російських визволителів" - це жахливий сценарій для кожної української родини. Тут ми описуємо безпечні методи очищення, не завдаючи ще більшої шкоди. Приклади наводимо на кращому очиснику сажі DM Foam-S Extra від Kenotek (Belgium).
Різні методи від різних типів пожеж, різні сценарії використання, але як підібрати найкращий очисник від сажі, кіптяви, нагарів потрібно знати кожному. Ця інформація точно не буде зайвою.

Більшість побутових пожеж розпочинаються на кухні, саме тому ми нещодавно написали 14 порад щодо запобігання кухонним пожежам. Але де б не почалася пожежа в будинку, дим нестиме сажу в інші частини вашого будинку, як усередину так і на фасад будівлі.

Сажа, кіптява, нагар часто бувають корозійними. Вони сильно ушкоджують ПВХ і просочують оббивку м'яких меблів. Знебарвлення, як наслідок, може проявитись через деякий час. На стінах пошкодження можуть бути незворотними, якщо ви не очистите сажу вчасно, швидко та ефективно.

У цій статті ви дізнаєтесь, як видалити сажу зі стін, типи необхідного обладнання та засобів для чищення, а також кращий очищувач сажі, який ми рекомендуємо.

Сажа легко розповсюджується, тому не допомагайте їй.

Сажа є однією з тих речовин, які легко поширюються, тому важливо, щоб ви не простягали їй руку допомоги:
- Не торкайтеся ні до чого при першому огляді пошкоджених поверхонь.
- Носіть захисний одяг та маски.
- Працюйте тільки в приміщеннях, які добре провітрюються - частки сажі в повітрі точно не приносять користі вашому організму.
Вживши усі основні запобіжні заходи і в залежності від ступеня забруднення сажею, ви можете приступати до очищення приміщення та поверхонь.

Пример работы DM Foam-S Extra до и после
Підготовка до очищення

Який інструмент нам знадобиться для видалення сажі та кіптяви:

- помповий розпилювач
- доступ до чистої води (і сама вода)
- звичайний малярський пензлик (а краще два пензлики)
- засіб DM Foam-S Extra

Пример работы DM Foam-S Extra
DM Foam-S Extra vs котел

DM Foam-S Extra - це сильно концентрований засіб.

Базова формула приготування розчину до роботи наступна:
Дозування: 2-5%
Час контакту: 10 - 20 хв.
Після застосування промити водою.
Це базові цифри. Залежно від рівня забруднення дозування можна збільшувати. З 1 літра концентрату при дозуванні 5% ми отримуємо 20 літрів готового розчину. З цим розчином ми працюватимемо.

Як очистити стіни, стелі, підлоги від сажі, кіптяви, нагару?

Спосіб очищення сажі від пошкоджень стін залежить від того, який тип пожежі спричинив ушкодження.
По-перше, пропилососьте будь-яку суху та розсипчату сажу, утримуючи насадку подалі від поверхні стіни.
У вас може виникнути бажання одразу нанести на стіну приготовлений розчин DM Foam-S Extra та почати працювати пензликом. Це не завжди правильне рішення. Тут слід оцінювати ситуативно. Якщо сажу, кіптяву, нагар частково можна прибрати сухим методом (промисловий пилосос, наприклад) – обов'язково проробіть цю процедуру. Після сухого чищення нанесіть готовий склад на поверхню і залиште на якийсь час. Розчин повинен почати працювати та вступити в реакцію. Бажано перевірити/протестувати на невеликій ділянці стіни.

Багато пожеж у будинку є пожежами із високим вмістом кисню. Якщо ви будете застосовувати звичайне мило та воду для видалення сажі після цього типу вогню, ви залишите жахливу пляму.

Пам'ятайте:
- Пожежі з високим вмістом кисню вимагають методів сухого очищення
- Пожежі з низьким вмістом кисню вимагають методів вологого очищення
Методи сухого чищення включають використання промислового пилососу, сухої чистої губки або тканини.

Як тільки стіна стане чистою та сухою, вам потрібно буде її привести в декоративний порядок.

Що робити при пошкодженні зовнішніх фасадів?

Якщо ви використовуєте неправильний метод для очищення стін, стель та меблів від сажі, ви ризикуєте завдати шкоди, що додатково ускладнює майбутній ремонт. Тому, якщо ви не впевнені, який тип пожежі спричинив сажу, або як взагалі позбутися наслідків пожежі, вам слід зателефонувати професіоналу.

Багато клінігових компаній вже використовують засіб DM Foam-S Extra. І це позбавить вас багатьох клопотів.

Для приватного клієнта
Якщо ви звернулися за допомогою до клінінгової компанії для прибирання приміщення після пожежі, видалення нагарів, сажі, кіптяви - просто поцікавтеся якими засобами вам будуть проводити обробку та прибирання. Це дуже важливо!
На жаль, не всі клінінгові компанії приділяють багато уваги підбору миючих засобів та особливо якості самих засобів. Найлегше послатися на саму пожежу, на вплив температури горіння, на складність забруднень і т.д. У 90% випадків ваше розчарування буде викликане непрофесіоналізмом компанії та застосуванням неправильно підібраної хімії. Про хімію потрібно читати, тестувати, вивчати, дзвонити та запитувати. Це все складно та не завжди цікаво. Отримати, порахувати гроші та витратити їх у кафе чи на свої розваги – це набагато цікавіше. Застосування правильної хімії, у нашому випадку засіб від пожеж, обстрілів, для видалення нагарів та кіптяви економить у десятки раз час та зусилля для виконання цієї роботи. Це Ваші гроші, саме ви заплатите за години роботи клінінгової компанії.
"Лінивий" клінінг "притарабанить" на об'єкт апарат високого тиску, підключить воду, поставить "бійця" і цілий день довбатиме фасад потужним струменем з апарату. Відлетіла штукатурка або елементи фасаду - це нероби-будівельники зробили неякісно свою роботу. Не вірите, зайдіть в Instagram і подивіться, як миють фасади, на це дивитися без сліз не можна.

Для клінінгової компанії.
DM Foam-S Extra - це продукт від Kenotek. Це ТОП-якість, це просто "дармова" ціна. З одного літра концентрату (станом на 04.09.2022 рік – 1 літр коштує 105 грн) ви отримуєте в середньому 20 літрів готового та робочого розчину. 105 грн - 20 літрів!
І найголовніше – коефіцієнт корисної дії цього продукту. Він просто шикарний. Ви заощаджуєте час, кількість персоналу на об'єкті. В результаті ви точно отримуєте позитивний відгук від замовника.

Пример работы DM Foam-S Extra
Ми з легкістю видалили 15-ти річний нагар за допомогою DM Foam-S Extra

Який найкращий очисник сажі?

Постійно розробляють нові продукти для видалення сажі з твердих і м'яких поверхонь. Багато з них доступні лише професійним клінінговим компаніям. Якщо ваші стіни текстуровані або шпакльовані, використання традиційних методів очищення є трудомістким та стомлюючим процесом. Відносно новим, але дуже ефективним доповненням до арсеналу для відновлення після горіння є емульсія, яка розпилюється та набагато ефективніше вступає в реакцію з миючою поверхнею. Такий спосіб підриває сажу та інші забруднюючі речовини з поверхні.

Якими б не були стратегії, методи вирішення та обладнання, які використовуються для очищення сажі після пожежі в будинку, є один інгредієнт, який перемагає їх усіх: досвід.
Досвідчений клінінг завжди застосовує потрібну хімію, не лінується тестувати нові склади і ніколи не застосовуватиме засіб, наприклад "Антибетон", у всіх випадках свого при прибиранні.

Експерти з відновлення та видалення наслідків пожежі, видалення нагару, сажі, кіптяви мають досвід, потрібну хімію та чітко розуміють, що треба робити. Вони зрозуміють, з яким типом сажі вони мають справу і чи слід використовувати стратегії хімчистки або вологого прибирання, щоб видалити сажу, не завдаючи подальшої шкоди. Вони знатимуть, що саме використовувати для очищення диму після пожежі і як зробити так, щоб ваш будинок знову виглядав і пахнув як новий.

DM Foam-S Extra + досвід – це найкраще поєднання в такій ситуації.

Закликаємо скористатися нашим досвідом. Знайдіть DM Foam-S Extra на нашому сайті або сайтах партнерів, коли необхідно видалити сажу та дим після пожежі в будинку. Постарайтеся мінімізувати ваші клопоти і ви зрозумієте, що ця коротка інформація допомогла вам у вирішенні вашого питання.

Якщо у вас була пожежа, ви постраждали від обстрілів, у вас підприємство з роботи з коптильним обладнанням – ми будемо раді надати вам більше інформації без будь-яких зобов'язань.

З повагою, компанія Зодчі А, офіційний представник продукції Kenotek в Україні.