Професійна хімія для автомийок.

Кислотний та лужний показник для миття.
Зовсім недавно, один наш колега, співробітник іншої фірми, яка також займається поставкою дуже високоякісної

химии для автомоек

з Америки, поставив нам одне дуже цікаве питання, на яке ми не змогли дати чіткої відповіді. Ми постаралися розібратися в цьому питанні через деякий час.
Ось саме питання та відповідь на нього:
Чому у всіх преміальних продуктах лінійки Kenotek автошампунь для основного миття (ручного миття) має характеристики з кислотним pH?


Автомобільна хімія для автомийок

(ручне або основне миття, хто як називає) у багатьох виробників, відомих виробників має характеристики з нейтральним pH. Ситуація з Кенотек виявилася трохи іншою. практично всі автомобільні шампуні в лінійці Kenotek мають кислотний pH. Ми поставили це питання заводу-виробнику. І тепер до Вашої уваги надаємо відповідь із заданого вище питання.
По порядку.
Миття автомобіля, якісне миття автомобіля, - це мінімум два етапи:
- попереднє миття
- основне (ручне) миття.
Інших технологій якісного миття просто не існує.
Попереднє миття - це нанесення

активної піни для безконтактного миття

автомобіля (або безконтактна шампунь).
Основне миття - це нанесення автошампуні на кузов автомобіля (шампуні для автомобілів).
Активна піна (попереднє миття) для безконтактного миття - це лужний продукт. pH цього продукту в лінійці Kenotek становить 12. Без додавання до складу потрібних ПАР цей розчин взагалі не може нічого помити і розщепити.
Багато умільців вирішують це питання простим і нехитрим способом - вони додають більше лугів.


Дешева активна піна

з показником pH вище 12 починає перепалювати поверхню, в результаті лак з фарбою каламутніє і знебарвлюється. Якщо така активна піна (концентрат) ще містить у собі фосфат (як правило саме ці хімічні сполуки, по простому - солі, додається в дешеву хімію) - шкода для автомобіля і самої людини дуже важко уявити.
Що таке фосфати Вам краще прочитати з незалежного джерела в інтернет. Ми можемо лише додати, що фосфати заборонені навіть у Китаї, не кажучи вже про Європу.
Будь-який приготовлений склад, активна піна для миття або

автошампунь для ручної роботи

миття, може наноситися двома способами, або у вигляді піни за допомогою пінокомплекту, або емульсією за допомогою розпилювача.
Наносити як емульсії (не піну) значно ефективніше оскільки емульсія має високий рівень змочуваності поверхні. Завдання, яке вирішує

активна піна для безконтактного миття,

- це розм'якшити бруд та пісок на поверхні автомобіля. Одним словом, підготувати поверхню автомобіля для основного миття автошампунем. Призначення цього лужного складу – це видалити органіку (масло, мазут, бензин, дизельне паливо тощо).
Кислотний склад розщеплює неорганічні забруднення.
Тепер ми підійшли до другого основного етапу миття автомобілів. Тут ми наносимо вже

кислотний автошампунь

для основного миття. Автошампунь для автомобілів вирішує інше завдання, це нейтралізація лужних залишків від попереднього миття, повне очищення ЛКП автомобіля, обробка його та надання йому глибокого блиску. Таку систему миття Kenotek розробив вже досить давно і застосовує успішно на своїх продуктах.
Це справді крута та робоча система миття. Той, хто хоча б один раз пробував таку систему догляду за авто, ніколи більше не захоче використовувати іншу методику.
P.S. Якщо ви читаєте цю пропозицію значить стаття виявилася корисною.
Пам'ятайте, це дуже важливо – не можна мити автомобіль в один крок! Основним етапом миття автомобіля є не нанесення активної піни, а саме миття авто шампунем для ручного миття. І коли потрапляєш у таку ситуацію, коли дивишся на якусь дику мийку, де наносять незрозумілий розчин на автомобіль, потім його розтирають, змивають і говорять все!!!, готове. На це боляче дивитись.
Коли люди запитують: Активна піна чи автошампунь, що краще? На це запитання немає відповіді.