Полірувальна паста для автомобіля.

Однокрокова полірувальна паста для автомобіля.


Чудовий інноваційний засіб для очищення кузова, приховування дрібних подряпин та надання лакофарбовому покриттю приголомшливого блиску. Ця полірувальна паста дуже легко використовується в звичайних домашніх умовах. Немає необхідності мати у своєму арсеналі полірувальну машину, пристосування, спеціальні кола та насадки.
Polish & Protect являє собою той тип полірувальної пасти, який легко наноситься на кузов автомобіля, а ще легше втирається у лакофарбове покриття автомобіля. Для нанесення полірувального покриття Вам потрібен чистий автомобіль, 10 хвилин часу та гарний настрій.


Полірувальна паста.

Наноситься виключно на холодний кузов автомобіля. Перед нанесенням полірувального засобу переконайтеся, що кузов автомобіля холодний.
Заборонено наносити полірувальне покриття на гарячий кузов авто під прямим сонячним промінням.
Проводить полировочные работы с горячим кузовом автомобиля запрещено, наносить полировальное средство - не исключение. Втираться полировальная паста может с помощью машинки или в ручную. Машинный способ нанесения полировального средства применяется в мастерских, детейлинг центрах или на автомойках. В домашних условиях достаточно иметь две обычных микрофибры и маленькую мочалку.

Полірувальна паста Polish and Protect

відноситься до такої категорії полірувальних паст, коли після обробки автомобіля Ваші руки на місці, Ви в змозі тримати кухоль кави у своїх руках (вона не випадає) і насолоджуватися чудовим полірувальним блиском.


Полірувальна паста для авто.

Що ви отримуєте? Після нанесення полірувальної пасти на авто Ви отримуєте шикарний захисний шар, глибокий приголомшливий блиск. Окремо варто відзначити довговічність нанесеної на автомобіль полірувальної пасти. Якщо автомобіль миється якісною автохімією, це полірувальне покриття тримається на кузові до півроку. Ми багато разів відзначали та звертали особливу увагу на якість автомийки. Пам'ятайте, що шанси помити простий лугом і змити всі покриття зі свого автомобіля на автомийках України дуже великий.
Якщо трохи уважніше придивитися, після нанесення полірувальної пасти на кузов авто, з'являється явно виражена плівка. Складається враження, що кузов покритий спеціальною захисною синтетичною плівкою.


Полірувальна паста для авто

Polish and Protect - чудовий засіб для домашнього використання.


Купити полірувальну пасту

Ви можете на нашому сайті, у партнерів в інтернет магазині, на майданчиках пром та розетка.
Ми просимо Вас бути уважними, є всі шанси купити в інтернеті не оригінальний продукт. І пам'ятає, щонайменше одна компанія турбується про Ваш автомобіль.
P.S. На фото явно виражений результат продукту. Ми довго шукали поверхню для гарного прикладу.