Чистячі засоби для скла.

Головне, що треба знати про Glass Cleaner від Kenotek так це те, що це

професійний засіб для миття скла

и подібних поверхонь (підвіконня, столи, монітори та екрани, будь-які типи поверхонь у ресторанах та кінотеатрах, та багато іншого). Це бельгійська якість.
Що таке

професійні засоби для миття вікон?

Це насамперед використання преміальних компонентів під час виготовлення будь-якого засобу.
Glass Cleaner від Кенотек – це саме той засіб, в основі якого застосований дуже високоякісний спирт. Насамперед від якості спирту і залежить, наскільки ефективним буде засіб і як зможе очищати поверхню від жирних плям та різного типу відкладень.
Glass Cleaner від Kenotek певною мірою можна назвати універсальним миючим засобом. Скло та вікна, вітрини або схожі поверхні – скрізь можна застосовувати цей склад. Це чудовий засіб для застосування у магазинах, кінотеатрах, ресторанах, офісах. Цей перелік сфер застосування можна перераховувати ще дуже довго. Це незамінний засіб у домашніх умовах, ванни, дзеркала, натяжні стелі тощо.
Спробувавши один раз ви переконаєтеся в тому, що ховається під поняттям справжній якісний, високоефективний та професійний засіб. Ми зі 100% упевненістю Вам говоримо, що це справжній засіб для професійного, швидкого та якісного застосування. Єдине що професійно у цьому засобі – це його ціна.

Очищувачі скла

такого високого рівня коштують у кілька разів дорожче навіть на ринках України. У Європі цей цінник можна помножити щонайменше на 3. Ця стаття не для того, щоб переконати Вас купувати дорогі кошти. Вартість пляшки нашого засобу коливається в межах 30-35 грн.
При покупці

засоби для миття вікон та дзеркал

від Кенотек, Ви абсолютно не переплачуєте. Але те, що отримаєте в результаті – дуже здивує.
Скло набуває блиску і максимальної прозорості, стає ідеально чистим. Цей засіб для скла не залишає на склі жодних розлучень.
Glass Cleaner від Kenotek чудово розчиняє будь-які жирні відкладення на поверхні. Про переваги цього засобу можна писати дуже багато. Але за такої ціни цей засіб для вікон необхідно просто купити, спробувати та дати власну оцінку.
Через чудові миючі властивості Glass Cleaner дуже економний у витраті.
Ми також рекомендуємо використовувати таку тканину у зв'язці з Glass Cleaner від Kenotek:
70% - Polyester
30% - Polyamide
Ми переконливо просимо ресторани, кінотеатри, спортзали, не ігнорувати ці рекомендації. Це перевірена методика. Це – робоча формула. Застосування такої зв'язки як Glass Cleaner від Kenotek з тканинними ганчірочками вищенаписаного складу, Вам заощадить час, витрата продукту та підвищить якість самої протирання.
Купити засіб для миття скла Ви можете у нас на сайті або сайтах наших партнерів. Упаковка від 1л.