MADE IN BELGIUM

Професійна хімія для клінінгу

виробництво хімії для автомийок та клінінгу

Що потрібно знати про Kenotek?

Бренд Kenotek є підрозділом бельгійської компанії-виробника Cid Lines. Єдиним напрямком у Кенотек є виробництво хімії для автомийок та клінінгу.
Коротко про Cid Lines.
Дата заснування – 1988 рік. Напрямки:
- створення, розробка та впровадження на ринок хімічної продукції різного напрямку для різних секторів
- сільське господарство (молочний сектор, свинарство, птахівництво, інкубатори та ін.)
- догляд за кіньми.
- харчова галузь
- догляд за автомобілем.
- рослинництво
- гігієна
- органічні продукти

фото склад Кенотек декоративная полоска
фото склад Кенотек декоративная полоска

Переваги?

Всі переваги Kenotek - це демократична ціна та ТОП-якість продуктів. Використовуючи ці продукти ми отримуємо:

Чому я можу довіряти Кенотек?
З наведених вище пунктів можна зробити висновок або сформувати думку, що компанія Cid Lines займається розробкою виключно одного напряму - хімічна продукція та засоби для чищення. Kenotek не пробують створити миючі апарати, не займаються розробкою світильників або пилососів. У цьому секторі давно є свої лідери з багаторічною історією та досвідом.
Хімічна промисловість, фармацевтична галузь - ці напрямки дуже розвинені у Бельгії, на ці сектори орієнтовані на університети. Саме тому бренду Кенотек можна і потрібно довіряти. Застосовуючи продукцію від цього виробника, ми отримуємо точно висококласний перевірений продукт.
Cid Lines розробив та випускає на ринок понад 1000 різних хімічних складів, які представлені в більш ніж 100 країнах та на 5-ти континентах.
Ще одна причина для довіри – тому що в Україні є офіційний постачальник, це гарантія того, що вся продукція оригінальна.
Хто такий представник Kenotek в Україні?
Офіційний представник та постачальник продукції в Україну - компанія "Зодчі А" (34639382). Заснована компанія 15.03.2007 року. Офіційні контракти із заводом - гарантія якості та оригінальності. Підприємство має власні склади, логістику, транспорт та доставку. У вільному доступі у реєстрах є офіційна інформація про те, що вся продукція завозиться офіційно.
Ми не вчора створена фірма, ми на ринку із 2007 року. Перше власне миття було відкрито ще в 2004 року. Протягом довгих років ми пробували та тестували хімію різних виробників, у т.ч. європейських. Бельгійська хімія за підсумком показала найкращий результат. Незмінно висока якість, робочі склади та більш ніж доступна ціна.
Чому нам можна довіряти і варто працювати?
1. Ми робимо відправку в день замовлення (крім неділі)
2. Ми здійснюємо доставку великих партій товару своїм транспортом. 3. Ми вміємо домовлятися. 4. Ми працюємо офіційно та з ПДВ
5. Оптові ціни для дилерів
Нами щорічно відвідуються усі великі виставки у цьому секторі, що проводяться в Європі. Ми знаходимося в курсі останніх тенденцій та слідкуємо за новинками в автохімічній промисловості. Маємо величезний досвід у даному секторі.
Пропонуючи Kenotek, ми точно впевнені, що пропонуємо найкраще. Будьте певні, що купуючи Кенотек, Ви отримуєте найкращу преміальну хімію.
Поява автокосметики та автохімії від бренду Kenotek на українському ринку стала початком епохи сьогодення якості та підняття планки розуміння що таке "професійний догляд за автомобілем",

"професійна автохімія та автокосметика"

на новий рівень. Автокосметику для автомобілів Kenotek можна сміливо назвати найкращою хімією для автомийки в поєднанні ціни, якості та ефективності. Весь асортимент засобів призначений як для професійних, так і приватних користувачів.
Виробник автохімії Kenotek – компанія Cid Lines Belgium – великий бельгійський виробник хімічної продукції для автомийки, клінінгу, промисловості. Kenotek - один із найбільших представників у цьому секторі на європейському континенті. Сотні магазинів автохімії та автокосметики цього виробника представлені по всій Європі, європейський інтернет заповнений хімією для автомийок Кенотек, що свідчить про високу популярність серед європейських споживачів. В Україну ця автохімія раніше потрапляла неофіційно. Зараз же на нашому ринку з'явився офіційний інтернет магазин автокосметики Кенотек із оригінальними продуктами.
Компанія Зодчі А є офіційним представником та постачальником продукції Kenotek в Україну. Ви з легкістю можете нас знайти на просторах українського інтернету, прочитати опис та характеристики кожному засобу, дізнатися ціну, отримати безкоштовну професійну консультацію, вибрати із широкого асортименту цікавий для Вас продукт і купити в будь-якому відповідному для Вас об'ємі (від 1 л). Оптова покупка автохімії суттєво знижує її вартість. Засоби успішно використовуються на автомийках, у детейлінгових центрах, автосалонах, в індивідуальному порядку автолюбителями. Правильна автохімія - запорука доглянутого та красивого автомобіля.


Що таке лінійка автохімії та автокосметики Kenotek:
1.

Професійна хімія для автомийок


Стабільно висока якість та максимальна ефективність миючих та чистячих засобів
3. Автокосметика для автомийки з граничним рівнем безпеки
4. Інноваційні рішення (нанотехнології)
5. Економічність та доступні ціни
6. Робота на результат (а не робота заради роботи) - головна особливість професійної автохімії. 7. Величезний асортимент миючих та чистячих засобів для автомийок, клінінгу та автокосметики на складі Україні
Автокосметика для автомобіля:
професійна хімія для клінінгу та хімія для автомийки, вся лінійка товарів виготовляється в самих високотехнологічних лабораторіях з використанням інноваційної та передової хімічної сировини на власному заводі в місті Іпр (Бельгія). Чистячі засоби для ресторанів та готелів від Kenotek - це здійснення найновіших технологій та впровадження передових розробок. Саме тому аналогів деяких продуктів для автомийки та клінінгу не існує не тільки на українському ринку, а й навіть на європейському маркеті. Це по-справжньому преміальна клінінг-хімія, автохімія та автокосметика. Кожен продукт має паспорт безпеки та сертифікат якості, отримані в Європі. Деякі продукти з сектору хімії автомийки мають сертифікати Укрметртестстандарту з показниками 100% очисної спроможності (див. документації). На запит замовника ми готові отримати аналогічні сертифікати від Укрметртестстандарту хімії у секторі клінінгу. Продукція Kenotek вміє підкорювати серця та виправдовувати всі очікування навіть самих вимогливих автолюбителів. Спробувавши нашу автокосметику, хімію для автомийки, клінінгу чи хімчистку один раз, Вам важко буде відмовитися від такої високої якості надалі. 9 клієнтів з 10, професійні автомийки, клінінгові компанії та звичайний власник автомобіля, одного разу спробувавши автохімію Kenotek Belgium, не можуть користуватися іншою автокосметикою та повертаються до нас назад. А 10-й клієнт - він просто ще не розкуштував, що таке якісна преміальна автохімія з правильною ціною. Однією пропозицією можна сказати так: "Якщо Ви розумієте, що таке професійна хімія для автомийки, любите свій автомобіль і догляд за ним приносить вам задоволення, ми гарантуємо Вам, що після автокосметики Kenotek Ви не зможете користуватися іншою продукцією для миття свого авто".
І пам'ятайте, як мінімум одна компанія турбуваться і дбає про Ваш автомобіль. З повагою, Kenotek Україна.
Вся автокосметика, автохімія, хімія для автомийок та клінінгу – це безпечна продукція!!! У кожного продукту є паспорт безпеки та сертифікат, отримані в Європі. Завод має власні лабораторії, у яких спочатку розробляється і потім тривалий час тестується кожен новий продукт. Якщо Ви шукаєте автокосметику та автохімію вищої якості, найкращу професійну хімію для автомийок – ласкаво просимо до нашого інтернет магазину.