Реставратор пластику.

Що таке чорніння гуми та пластику для автомобіля?
Чорніння гуми

та оновлення поверхні пластику автомобіля – необхідні косметичні процедури для авто, яким щодня користуєшся. Навіть після якісного миття ваша машина може здатися "потягненою", якщо знехтувати важливими деталями.
Око стороннього спостерігача завжди вихоплює невідповідності у загальному вигляді предмета. Ще в минулому столітті американці помітили, що чудовий костюм за 5000 доларів при запорошених черевиках, не додає власнику шарму, навпаки, робить людину "брудною", (у кращому разі, неакуратною), зате чисті ропери і білий капелюх за 500 баксів "прощають" ковбою замизані джинси та спітнілу майку.
Погляд людини, як правило, приковують дрібниці, що не відповідають загальній картині образу. У психології це називається тактильним сприйняттям дійсності. Вимита машина, без засобу для чорніння гуми, сприймається брудною.

Засіб для чорніння гуми

Те, що пильні та старі покришки змінюють вигляд машини в гірший бік, було помічено ще на зорі автомобілебудування. Перші власники для чорніння гуми авто використовували підручні засоби, - у найближчій аптеці купувалися кілька флаконів гліцерину, який змішували із звичайною водою. Пропорції могли бути різними: ⅓, ⅖, ⅝ тощо. Тут все йшло від особистої фантазії: більше за гліцерину - яскравіше

блиск гуми,

менше – збільшення матовості фактури. Загалом, кожен водій мав “свій” секрет блиску.
У 30-ті роки минулого століття майже всі автомобільні корпорації включилися до “гліцеринових перегонів” з випуску

очорнювача гуми.

Однак незабаром "змагання" закінчилося. Рідини для чорніння гуми коліс на основі гліцерину виявили масу недоліків.
По-перше, блиск зберігався до найближчої зливи або снігу, по-друге, висока концентрація цього реагенту руйнувала поверхню протектора;
- доступне господарське мило, як

засіб чорніння гуми та пластику,

виникло вперше у СРСР. “Під рукою” завжди був шматок 72-відсоткового (за ГОСТом) господарського мила та велика тертка для овочів. Готувався концентрований мильний розчин, потім чистилися і сушилися покришки, потім напівжорсткою щіткою цей

“очорнювач гуми”

буквально втирав у поверхню і... шина "блищала, як на прилавку". Однак це захоплення скоро минулося. Мильний розчин сушив покришку, і вона починала, за короткий час, "слоїтися";
- Гуталін + розчинник. Ця "косметична"

рідина для чорніння гуми

придумана в Радянській Армії та призначалася для оновлення коліс стройової техніки під час військових оглядів та парадів. Гуталін розлучався у пропорції ⅛ до розчиннику, потім цей розчин кип'ятили. Отриманим продуктом водії фарбували покришки БТРів, БМРДМів та іншої техніки. Такого "оновлення" вистачало рівно на дві години. З армії рецепт очорнювача гуми перекочував "на громадянку".
До появи професійної косметики та можливості

купити засіб для чорніння гуми

у звичайному магазині - минуло тривалий час і багато хто досі знизує плечима, розглядаючи на прилавку ємність з незрозумілою рідиною. Власне, а навіщо взагалі чорнити покришки? Дороги все одно брудні, а піжонство з "оновленими" колесами мало хто оцінить. Можна просто помити гуму. - Навіщо косметичні надмірності?
Навіщо чорнити гуму?
Зазвичай менеджери магазину відповідають питанням: “А навіщо щодня вмиватися і чистити зуби?”. Або "Навіщо чистити взуття, якщо воно і так візуально чисте?"
Головна функція чорніння – захист пластику та гуми від агресивного впливу середовища. Полімерні частини автомобілі мають свою молекулярну структуру, яка "тримає" вітрове та дощове навантаження, вбирає лужні реагенти різних протиожеледних сумішей, якими комунальники посипають зимові дороги, відчувають амплітудні впливи температур поверхні асфальту (від +60 до - 45 за Цельсієм), дрібні нерівності, щебінь, сміття і т.д.
В інституті САД України ці агресивні фактори розбито на 42 категорії.
Купити засіб чорніння гуми - така сама необхідність, як купити для себе хорошу зубну пасту, щоб зберегти здорову емаль. Популярна лінійка Kenotek пропонує два класи засобів чорніння гуми: бюджетний та преміум.
Перший - Concentrated Tyre Gloss - за характеристиками менше часу зберігає тотальну гідрофобність та тримається на поверхні. Натомість преміум-продукт Tyre Dressing здатний надовго

захистити гуму та пластику автомобіля

при будь-яких кліматичних перепадах.
Очорнювач гуми можна купити у нашому інтернет-магазині. Зателефонувавши до нас, ми допоможемо вибрати, докладно пояснимо, покажемо фото та відео-інструкції до застосування. Цей чудовий продукт

без жодних силіконових добавок

сьогодні використовують не лише як захисну автокосметику, а й для чорніння гуми велосипеда, інвалідного візка та інших засобів на пневмоході.