Піна для безконтактної мийки.

Як правильно розбавляти активну піну.

Трохи інформації про те, що таке активна піна для безконтактного миття автомобілів і що необхідно про це знати. Відразу хочемо сказати про те, що це інформаційна стаття, в якій ми висловлюємо своє суб'єктивне бачення цього процесу. З цією публікацією можна як погодитися так і не погоджуватися.

Ми - це колектив компанії Zodchi A, яка є офіційним імпортером продукції бельгійського виробника Zodchi A. виробника Kenotek. Це ТОП-продукція для автомийок, догляду за автомобілем і все, що пов'язано з цим сектором. Відповідно всі приклади ми наводитимемо на продуктах цього бренду.

Cargo 3700. Дозировка. Кенотек.
Активна піна. Cargo 3700.

Активна піна для безконтактного миття автомобіля.

 • Cargo 4100 Forte
 • Cargo 3700
 • Cargo 2500
 • Keno 4000

Це чотири види безконтактної шампуні для миття автомобілів. Мета кожного продукту - розм'якшити забруднення на кузові автомобіля і допомогти апарату високого тиску змити максимально більшу кількість бруду та піску.


Наступна фраза є ключовою: "активна піна для безконтактного миття автомобіля - це лужний продукт для видалення великих забруднень з поверхні автомобіля."


Это не засіб 3 в 1 (піна + шампунь для ручного миття + рідкий віск).

Це попередня мийка автомобіля, це всього лише перший крок під час (правильної) мийки Вашого авто"

Під час нанесення безконтактної піни не можна терти мочалкою або допомагати щіткою мити автомобіль. Це лужний продукт, його мета - ми написали вище. Будь-яка безконтактна активна піна в такому "сценарії" використання шкодить (дуже) Вашому автомобілю.

Химия для автомойки. Кенотек.
Хімія для автомийки. Кенотек.

Чому чотири види хімії для автомийки (піни) ми привозимо?

У вище перерахованої активної піни для автомийки є одне спільне - це мета, кінцевий результат. У всьому іншому - це різні продукти, з різними характеристиками, технологією виготовлення і концентрацією.

Наприклад:

 • Активна піна Cargo 2500
 • Упаковка: 25 л
 • Концентрація: 2-7%
 • Вартість: 1350 грн (45 євро)
 • Вартість 1 л: 54 грн

і

 • Активна піна Cargo 4100 Forte
 • Упаковка: 23 кг
 • Концентрація: 0.5-2%
 • Вартість: 2650 грн (88 євро)
 • Вартість 1 л: 140 грн

Що виходить?

Стоимость Cargo 2500 = 1350 грн, а стоимость Cargo 4100 = 2650 грн. Разница в стоимости 1 литра активной пены (54 грн и 140 грн) составляет в 2,6 раза (на 260%).

На первый взгляд все очевидно. Но, тут мы берем на просчет второй показатель, САМЫЙ ВАЖНЫЙ !!! - это концентрация!!! И тут получаем показатели следующие: 2% (Cargo 4100) против 7% (Cargo 2500). Разница составляет в 3,5 раза ( или 350%).

Підсумок дивимося на цифрах. Для миття одного автомобіля необхідно:

 • Cargo 4100 Forte - 35 мл
 • Cargo 2500 - 120 мл
Шампунь для ручной мойки. Kenotek
Шампунь для ручного миття. Kenotek

Ось і виходить, що за правильного підходу і прорахунку найінноваційніша і ТОП-ва активна піна коштує дешевше, ніж більш бюджетний продукт.

Взагалі про Cargo 4100 Forte можна багато хорошого сказати. Це дуже класний продукт, одна з найостанніших розробок заводу, він прекрасно працює, він дуже економний, він відмінно відмиває мошку, шикарно пом'якшує забруднення і без зусиль відокремлює пісок від кузова нашого автомобіля. Цей продукт прекрасно справляється з такими складними забрудненнями як тент вантажного автомобіля.

Виникає питання, а що ж Cargo 2500? У чому його переваги і навіщо цей продукт взагалі?

А ось відповідь.

Є дуже велика кількість автомийок, які використовують старого зразка обладнання, або за якимись причин зношене обладнання, або (у дуже багатьох випадках) обладнання на автомийках самообслуговування, де дозатор не може просто просто подати невелику кількість, маленьку порцію концентрату активної піни для безконтактного миття. Зважайте на такий момент, що при використанні шампуні для безконтактного миття Cargo 4100 Forte, витрата самого концентрату складає всього 30-35 мл на один автомобіль! Усього 30-35 мл!!!

Не кожний дозатор видасть таку мізерну порцію. І при видачі більшої порції активної піни виходить передозування. Ось тут і приходить "зоряний час" активної піни для автомийки Cargo 2500. При концентрації 7% (не 2% як Cargo 4100 Forte) дозатору набагато легше видати правильну порцію концентрату. Та й людський чинник не можна виключати.

Наша улюблена фраза/питання: «Скільки коштує каністра?»

Показник «Вартість каністри!» - це взагалі марний показник. Він просто ні про що не каже. Це безграмотне питання.

Що щодо концентрату для безконтактного миття

 • Cargo 3700
 • Keno 4000

То тут усе просто.

Це дуже концентровані продукти. Це ТОП-лінійка. Але постає питання: «За наявності Cargo 4100 Forte, в чому доцільність використання таких продуктів як Cargo 3700 та Keno 4000?»

Відповідь: всі продукти розроблені та вироблені абсолютно по-різному, застосовані різні технології та різні компоненти. Це різноманітні продукти. Кожен майстер хоче працювати зі своїм продуктом, він звик до нього, він його знає.

Аналогічне питання: «навіщо їздити на Audi, коли є хороший автомобіль BMW, а навіщо Mercedes, коли можна купити Audi чи BMW?»

Шампунь для ручной мойки. Super Polish Red. Kenotek
Шампунь для ручного миття. Super Polish Red.

Відповідь на такі питання кожен дасть собі сам.

Підсумок:

Шановні відвідувачі, пам'ятайте, що активна піна для безконтактного миття - це продукт для попереднього миття автомобіля.

Це не шампунь для ручного миття та не віск. При хибному розумінні призначення цього продукту Ви просто геть-чисто вбиваєте лакофарбове покриття свого автомобіля.

Kenotek Ukraine.