Безконтактна мийка автомобіля.

Активна піна

- це лужний продукт для попереднього миття автомобіля. Хоча слово автомобіль тут не є ключовим. Якщо зробити дослівний переклад, то в багатьох продуктах буде написана наступна фраза: "Мийний засіб для зовнішніх поверхонь".


Яку активну піну купити

- це досить складне питання. Складність цього питання полягає не в хімічному складі продукту, а в тому, як розібратися в асортименті, представленому на українських просторах інтернету. Відверто кажучи, величезна кількість продуктів – це просто "компот".
Ми намагатимемося коротко відкрити питання "Яку активну піну для безконтактного миття купити?"
Найголовніше при виборі активної піни – це вибрати брендовий, перевірений варіант. Насправді, в інтернеті не так багато якісних продуктів. Ми не глибоко розкриватимемо це питання про бренди, але якісних продуктів з ім'ям не набереться більше 10.
Купити білу каністру (50 грн), замовити дизайнерську гарну етикетку, написати в Google пошук

"Як зробити піну своїми руками",

додати луги та піноутворюючий порошок, і найголовніше не забути написати, що продукт зроблений за італійською технологією з використанням найпередовіших інгредієнтів.
Хто це перевірить? Саме таких продуктів у переважній більшості багато продається в інтернеті.
Результат:
Ви отримуєте зіпсований автомобіль, лак, що сліз, потьмянілий хром і оптику.


Піна для безконтактного миття

- це не просто лужний розчин з піноутворюючим порошком це дуже складний продукт. pH продуктів для безконтактного миття, як правило, не перевищує число 12. При такому лужному показнику, без правильно підібраних та доданих до складу ПАР, така

активна піна для миття авто

буде просто мильним розчином. Дешевий, не брендовий спосіб підвищити миючі властивості цього розчину – це додати більше лугу. Ну тоді ви миєте свій автомобіль не

безконтактною піною для миття автомобіля,

а просто лугом.
Це коротка інформація про те, чому саме вибір якісної піни такий важливий. Не можна пускати це питання на самоплив.
Небагато інформації на тему

"відгуки активна піна"

.

Ми можемо прочитати інформацію, що виходить із трьох країн, це Росія, Білорусь та Україна. Реально російський та білоруський ринок – це дуже просунуті та розвинені ринки. Будь-який пошук

"Як помити автомобіль", "як вибрати піну" або "як правильно помити автомобіль"

веде у YouTube-каналі лише на російські сайти. І відео там справді гідні. Відповідно, переважна більшість усіх відгуків, теж російські чи білоруські. У Росії є свої

виробники хімії для автомийок.

Відповідно, всі відгуки йтимуть у бік їх виробників. Наш ринок більше прив'язаний до європейських виробників. Вивчати потрібно саме питання європейських виробників (чи українських).
Виходить, що коло виробників якісної піни для автомийок ще звужується. Насправді, великих європейських виробників, які постачають свою продукцію до багатьох країн, не так уже й багато. Це німці, італійці, бельгійці. Серед цих виробників, як і в будь-якому сегменті, є бюджетні продукти, середнячок та природно Преміум-хімія.
Це була загальна інформація. Ми описали що таке

безконтактне мийка,

активна піна для безконтактного миття,

як її правильно вибрати та на що потрібно звернути увагу.