Безконтактне миття автомобіля.

Активна піна

Це лужний продукт для попереднього миття автомобіля. Хоча слово автомобіль тут не ключове. Якщо зробити дослівний переклад, то в багатьох продуктах буде написана така фраза: "мийний засіб для зовнішніх поверхонь".

Cargo 4100 Forte. Заводская упаковка 23 кг. Кенотек.
Активна піна. Cargo 4100 Forte.

Яку активну піну купити

Це досить складне питання. Складність цього питання полягає не в хімічному складі продукту, а в тому, як розібратися в асортименті, який представлений на українських просторах інтернету. Відверто кажучи, величезна кількість продуктів - це просто "компот".

Ми постараємося коротко відкрити питання "Яку активну піну для безконтактної мийки купити?

Найголовніше при виборі активної піни - це вибрати брендовий, перевірений варіант. Насправді в інтернеті не так багато якісних продуктів. Ми не будемо глибоко розкривати це питання про бренди, але якісних продуктів з ім'ям не набереться більше 10.

Химия для автомойки оптом. Кенотек.
Активна піна. Доставка на мийку.

Купити білу каністру (50 грн), замовити дизайнерську красиву етикетку, написати в Google пошук "Як зробити піну своїми руками", додати луги і піноутворювальний порошок, і найголовніше не забути написати, що продукт зроблений за італійською технологією з використанням найсучасніших інгредієнтів.

Хто ж це перевірить? Саме таких продуктів, у переважній більшості, багато продається в інтернеті.

Результат:

Ви отримуєте зіпсований автомобіль, злізлий лак, потьмянілий хром і оптику.

Піна для безконтактної мийки

Це не просто лужний розчин з піноутворювальним порошком, це дуже складний продукт. pH продуктів для безконтактного миття, як правило, не перевищує число 12. За такого лужного показника, без правильно підібраних і доданих до складу ПАР, така активна піна для мийки авто буде просто мильним розчином. Дешевий, не брендовий спосіб підвищити мийні властивості цього розчину - це додати більше лугу. Ну тоді ви миєте свій автомобіль не безконтактною піною для миття автомобіля, а просто лугом.

Textile Cleaner. На складе. Kenotek
Textile Cleaner. Заводська упаковка.

Це коротка інформація про те, чому саме вибір якісної піни такий важливий. Не можна пускати це питання на самоплив. Трохи інформації на тему

Про "відгуки активна піна"

Ми можемо прочитати інформацію, що виходить із трьох країн, це Росія, Білорусь і Україна. Реально російський і білоруський ринок - це дуже просунуті й розвинені ринки. Будь-який пошуковий запит "Як помити автомобіль", "як вибрати піну" або "як правильно помити автомобіль" веде в YouTube-каналі переважно на російські сайти. І відео там дійсно гідні. Відповідно, переважна більшість усіх відгуків, теж російські або білоруські. У Росії є свої виробники хімії для автомийок. Відповідно, всі відгуки йтимуть у бік їхніх виробників. Наш ринок більше прив'язаний до європейських виробників. Вивчати потрібно питання саме європейських виробників (або українських).

Виходить, що коло виробників якісної піни для автомийок ще звужується. Насправді, великих європейських виробників, які постачають свою продукцію в багато країн, не так вже й багато. Це німці, італійці, бельгійці. Серед цих виробників, як і в будь-якому сегменті, є бюджетні продукти, середнячок і природно Преміум-хімія.

Cargo 4100 Forte в работе. Kenotek.
Активна піна. Наочний приклад.

Це була загальна інформація. Ми описали що таке безконтактна мийка, активна піна для безконтактної мийки, як її правильно вибрати і на що потрібно звернути увагу.

Kenotek Ukraine.